Zobacz dlaczego twoja firma potrzebuje profesjonalnie zbudowanej hali z biurem

Zobacz dlaczego twoja firma potrzebuje profesjonalnie zbudowanej hali z biurem

Warto przeczytać

Projekt hali z biurem murowanym to rozwiązanie, które sprawdza się przede wszystkim dla firm, które zatrudniają pracowników i obsługują klientów. Wielkość zaplecza socjalno-biurowego zależy od ilości załogi na jednej zmianie. Zobacz, jakiej hali z biurem potrzebuje twoja firma. Gotowe projekty wraz z realizacją w atrakcyjnej cenie są teraz do dyspozycji!

Nowoczesne rozwiązanie dla firm – projekt hali z biurem

Zaprojektowanie i wybudowanie hali w stanie surowym zamkniętym to koszt, który zależy od kilku czynników. W skład kosztów wchodzi projekt hali z biurem i wybudowanie hali oraz biurowca w stanie surowym zamkniętym. Podobnie, jak w przypadku innych realizacji, stan surowy zamknięty nie zawiera elementów wykończenia wewnętrznego, takiego jak ścianki działowe oraz instalacji elektrycznych i sanitarnych.

Stalowa hala z biurem – projekt

Zgodnie z założonym projektem hala stalowa obudowana jest płytą warstwową o rdzeniu poliuretanowym, niepalnym PIR. Grubość zarówno ścian, jak i dachu wynosi 120 mm. Na podłodze wylana jest posadzka przemysłowa niepylna, zatarta na gładko. Dopuszczalny maksymalny nacisk na tak przygotowane podłoże wynosi 6 000 kg na 1 m 2. Stalowa hala z biurem (projekt i wykonanie) to doskonała propozycja dla firm, które zatrudniają kilkunastu pracowników i potrzebują zaplecza socjalno-biurowego.

Całość inwestycji może składać się z dwóch hal stalowych i biurowca wykonanego w technologii tradycyjnej, murowanej przykrytej płaskim dachem. Najwyższy poziom szczelności dachu zapewnia pokrycie zgrzewaną membraną dachową.

Hala z biurowcem jedno- lub dwukondygnacyjnym

Gotowy projekt hali murowanej lub stalowej z murowanym biurowcem, wykonanym w tradycyjnej technologii jest obecnie dostępny w kilku wariantach. W zależności od tego, czy firma potrzebuje biuro parterowe z małą halą, czy biurowiec z dwoma halami, skala inwestycji będzie inna. Zdecydowanie większe nakłady finansowe pochłania dwukondygnacyjny biurowiec z dużymi, stalowymi halami, tworzący rozległy kompleks nowoczesnych budynków przemysłowych.

CARCON – projekt hali z biurem i jego realizacja 

Montaż konstrukcji stalowych, hal i magazynów oferuje przedsiębiorstwo budowlane CARCON, które stosuje nowatorskie rozwiązania. Jako generalny wykonawca firma jest cenionym partnerem dla przedsiębiorców, chcących zrealizować nowe inwestycje. Takie podejście pozwala na poprawę jakości, i znaczne skrócenie terminów, a także na obniżenie kosztów budowy hali z biurowcem.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments