Wyposażenie domowej siłowni tylko z Sensei!

Wyposażenie domowej siłowni tylko z Sensei!

Aktulności Dom i Ogród Prasówki Sport, fitenss i kulturystyka

Nie każdy może sobie pozwolić na karnet do siłowni, a poza tym czasami ciężko jest znaleźć odpowiednie miejsce, zwłaszcza w mniejszych miastach i na wsiach. A każdy ma przecież prawo do ćwiczeń na profesjonalnym sprzęcie, prawda? Dzięki sklepowi internetowemu Sensei możesz mieć najlepszej jakości urządzenia na swój własny użytek!

Paraletki do pompek w domu i na zewnątrz

Nie w każdych warunkach da się wykonywać klasyczne pompki – na bruku łatwo o podrażnienia, a w innych miejscach efektywność ćwiczenia będzie znacznie niższa. Dlatego właśnie warto kupić specjalne paraletki. Te proste, drewniane podpórki znacznie zwiększają wysiłek, jaki wkładasz w ćwiczenie, pozwalając Ci pogłębić skłon. Oprócz tego ułatwiają też prawidłowe ułożenie nadgarstków, zapobiegając ich kontuzjom. Na rynku znajdziesz wiele modeli różniących się wysokością oraz długością, więc na pewno znajdziesz takie, które najlepiej wspomogą Twój trening.

Drążki do podciągania w każdym miejscu i każdym domu

Odpowiednio wykonane podciąganie pięknie buduje mięśnie pleców, ramion oraz brzucha. Jest to także stosunkowo łatwe ćwiczenie, niewymagające specjalistycznego sprzętu. W naszej ofercie mamy dla Ciebie drążki do podciągania nadające się do zamontowania zarówno na stałe do ściany, jak i te zakładane na futrynę. Możesz zatem wybrać typ, który najlepiej będzie pasował do Twojego stylu ćwiczeń, jak i mieszkania oraz warunków, jakimi dysponujesz. Kupisz też u nas specjalne śruby, więc cały zestaw skompletujesz w jednym miejscu, nie czekając na zamówienie z osobnego marketu budowlanego.

Gumy oporowe – świetny sposób na urozmaicenie i zwiększenie intensywności treningu

Klasyczna rozgrzewka lub ćwiczenia po kilku dniach mogą się stać nudne. Warto nieco je ubarwić… i to dosłownie! Kolorowe gumy oporowe pozwalają na zaangażowanie tych partii mięśniowych, które leniuchują podczas wielu ćwiczeń. Możesz także popracować nad intensywnością swojego planu ćwiczeń, dodając do niego elementy wymagające użycia specjalnej taśmy. Jej rozciąganie może wspierać kolana, kostki, ramiona, a także pomagać w leczeniu kontuzji i podczas powrotu do zdrowia. Różne stopnie oporu pozwalają zaś dostosować je do swoich potrzeb, a także do wieku użytkownika. Niektóre nadadzą się bowiem także do ćwiczeń dla najmłodszych.

Jak trening, to tylko sprzęt od Sensei!

Wyposażając domową siłownię, nie warto przepłacać i kupować wielu sprzętów. Te najbardziej uniwersalne wykorzystują przede wszystkim ciężar ciała użytkownika i dlatego nadadzą się także do małych mieszkań, gdzie nie zmieści się wiele oprzyrządowania. Istotniejsza od liczby urządzeń powinna być ich jakość.

Artykuł powstał we współpracy z senseipro.pl
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments