Studia w województwie mazowieckim? Sprawdź Pułtusk!

Studia w województwie mazowieckim? Sprawdź Pułtusk!

Warto przeczytać

Szeroka wiedza o świecie jest w życiu niezwykle przydatna. Warto pogłębiać swoje zainteresowania i rozwijać się, by budować karierę i umieć odnaleźć się w społeczeństwie. Im większe kwalifikacje i doświadczenie, tym większe szanse na dobre zarobki i szacunek wśród rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Jednak po wiedzę nie trzeba wyjeżdżać do wielkich miast. Jedna z lepszych uczelni znajduje się w całkiem małej miejscowości. Mowa o Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Poznajmy ją bliżej!

Akademia Humanistyczna w Pułtusku – nie tylko dla humanistów

Nazwa sugeruje, że w ofercie Akademii znajdują się kierunki wyłącznie humanistyczne. Warto jednak dokładnie sprawdzić możliwości kształcenia. Zapisując się do filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula można zdobyć dyplom licencjacki, magisterski czy doktorancki z różnych dziedzin. Do wyboru są: administracja, finanse i rachunkowość, historia, pedagogika czy bezpieczeństwo narodowe oraz politologia. Jak widać, oferta zawiera aż 6 kierunków, z których wyodrębnić można 14 specjalizacji. Dzięki tak wielu propozycjom każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł dążyć do zdobycia dyplomu z interesującego go obszaru.

Należy podkreślić, że pozyskana wiedza nie będzie tylko teoretyczna. To, co wyróżnia Akademię Humanistyczną w Pułtusku i pozostałe filie Vistuli, to nacisk na praktykę. Pracodawcy w dzisiejszych czasach w pierwszej kolejności zwracają uwagę na doświadczenie i praktyczne umiejętności. Wolą zatrudnić kogoś, kto ma pojęcie o danej dziedzinie i potrafi efektywnie działać. Dlatego w ramach studiów zapewnione są praktyki i staże, by studenci mogli zapoznać się ze specyfiką przyszłej pracy w zawodzie.

Połączenie tradycji i nowoczesności

Akademia Humanistyczna w Pułtusku była kiedyś Wyższą Szkołą Humanistyczną. Kultywuje wysoki poziom nauczania i pozwala młodym ludziom na zdobycie wykształcenia wyższego bez konieczności wyjazdu z rodzinnego miasta. W zależności od wybranego stopnia studiów, droga do odebrania dyplomu trwa od 4 do 6 semestrów. Zatrudniona kadra składa się z doświadczonych, przyjaznych w stosunku do studentów profesorów i wykładowców, którzy przekazują wiedzę z pasją. Nauka pod skrzydłami osób, które pracują na uczelni z powołania, gwarantuje dużo lepsze przyswojenie materiału, a przede wszystkim zrozumienie go. Dzięki temu podejście do egzaminu nie będzie stresujące i problematyczne. Rzetelnie przekazana wiedza, ciekawostki czy ważne zagadnienia sprawią, że spotkanie się na obronie będzie przyjemnością.

Absolwenci Akademii Humanistycznej w Pułtusku nie muszą martwić się o brak zatrudnienia. Z łatwością dostają się na wymarzone posady oraz w szybkim tempie awansują. Osoby z tytułem licencjata bądź magistra z powodzeniem przechodzą rozmowy kwalifikacyjne i rozwijają wieloletnie kariery. Po ukończeniu Akademii wiele osób decyduje się wyjechać do większych miast lub poza granice Polski. Mają one pewność, że z takim wykształceniem w każdym miejscu w kraju czy na świecie będą mogły rywalizować z innymi na rynku pracy jak równy z równym.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments