Shoper paczkomaty – najlepsza odpowiedź na wymogi e-klientów!

Shoper paczkomaty – najlepsza odpowiedź na wymogi e-klientów!

Warto przeczytać

Aby odnieść sukces w branży e-commerce, należy pozostawać czujnym i śledzić najnowsze trendy oraz zmieniające się preferencje wśród klientów. Tyczy się to nie tylko samego asortymentu i dostosowywania cen do rynku, ale i szeroko rozumianej obsługi, przy czym szczególną uwagę należy zwrócić na dostępne opcje wysyłki, która stanowi nieodłączny element sprzedaży internetowej. Klasyczny kurier okazuje się często rozwiązaniem niewystarczającym, ponieważ kupujący oczekują dostępu do najszybszych i najwygodniejszych form dostawy – takich jak popularyzujące się dziś paczkomaty.

Czy z paczkomatów można skorzystać we własnym sklepie internetowym?

Każdy, kto kiedykolwiek robił zakupy na Allegro lub innych internetowych marketplace, z pewnością miał do czynienia z opcją dostawy przez paczkomaty, która jest tam dość popularna. Opcja ta pozwala nie tylko na wyjątkowo szybką i niedrogą przesyłkę, ale i komfort polegający na odbiorze paczki w wybranym momencie przez 48 godzin po jej dotarciu – koniec ze stresującym oczekiwaniem na kuriera.

Z uwagi na wyraźne zalety tego rozwiązania, Shoper paczkomaty wydaje się bardzo korzystną funkcją, którą wprowadzić można do własnego sklepu internetowego. Strony korzystające z oprogramowania Shoper mogą zaoferować tę opcję swoim klientom bez problemu – warto usprawnić ten proces poprzez integrację ErpBox, która uczyni wysyłkę szybszą, sprawniejszą, a także lepiej zorganizowaną.

Shoper paczkomaty – w czym może pomóc system ErpBox?

ErpBox to profesjonalny system do zarządzania sklepem internetowym, dostępny także w AppStore Shoper. Jego możliwości skupiają się przede wszystkim na kompleksowej automatyzacji oraz ułatwieniu zarządzania sprzedażą, co skutecznie zdejmuje wiele obowiązków z głowy sprzedawcy, a na dodatek pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Na tej integracji skorzystają także Shoper paczkomaty ErpBox pozwala także na obsługę w zakresie:

  • rabatów w zamówieniach Shoper,   
  • zamówień w walucie innej niż PLN.

Rzecz jasna, warto wspomnieć o połączeniu wielu kanałów sprzedaży, dzięki której o wiele łatwiej zarządzać wszystkimi platformami jednocześnie. W znacznym stopniu przyczynia się do tego m.in. szybka aktualizacja stanów magazynowych oraz wiele nowych opcji sortowania i wyszukiwania informacji o zamówieniach. Warto na bieżąco śledzić rozwój ErpBox, nowych funkcji i usprawnień, jakie pojawiają się w ramach jego aktualizacji. Co więcej, osoby zainteresowane mogą założyć darmowe konto i skorzystać z bezpłatnego, 21-dniowego okresu próbnego, aby samodzielnie przetestować ten nowoczesny system!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments