puszkin gorzów ile punktów 2022

Baza wiedzy

temat wybrany: puszkin gorzów ile punktów 2022

Puszkin Gorzów – ile punktów w 2022 roku?

Puszkin Gorzów to popularna knajpka, która znajduje się w centrum miasta. Charakteryzuje się ona miłą atmosferą, co przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów. Jednak jednym z najczęściej zadawanych pytań przez klientów jest to, ile punktów można zdobyć w Puszkinie Gorzów w 2022 roku?

Otóż, w Puszkinie Gorzów obowiązuje program lojalnościowy, który umożliwia zdobycie punktów za każde zamówienie. Jednocześnie, zebrane punkty można później wymienić na rabaty na przyszłe zamówienia lub na darmowe posiłki.

Aby zdobyć punkty, należy zarejestrować się w programie lojalnościowym na stronie internetowej Puszkin Gorzów lub w aplikacji mobilnej. Następnie, za każde zamówienie o wartości minimum 20 złotych, klient otrzymuje 1 punkt. Po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów, można je wymienić na rabaty lub darmowe posiłki.

Warto również wiedzieć, że punkty w Puszkinie Gorzów mają określony okres ważności, który wynosi 6 miesięcy od momentu ich zdobycia. Dlatego też, jeśli zależy nam na skorzystaniu z rabatu lub darmowego posiłku, należy pamiętać o regularnych wizytach w knajpce.

Podsumowując, w Puszkinie Gorzów można zdobyć punkty za każde zamówienie, które później można wymienić na rabaty lub darmowe posiłki. Aby skorzystać z programu lojalnościowego, należy zarejestrować się na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Pamiętajmy jednak, że punkty mają określony okres ważności, dlatego warto regularnie odwiedzać Puszkin Gorzów.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments