polskie

Polskie kurorty: Busko

Prasówki

To piękne uzdrowisko, na obszarze którego każdy krajoznawca znajdzie dla siebie coś godnego uwagi. Busko-Zdrój to nie tylko popularny kurort.

Polskie uzdrowiska: Busko

To także niezwykle często zwiedzana przez krajoznawców miejscowość turystyczna. Busko-Zdrój to rewelacyjne zagospodarowanie, a przede wszystkim rewelacyjna baza noclegowa. To popularne uzdrowisko może się poszczycić znaczną ilością pensjonatów, w których krajoznawcy mogą znaleźć tanie noclegi. W kurorcie tym czekają także wspaniałe sanatoria, które są wyjątkowo chętnie odwiedzane przez pacjentów z całej Polski.

Busko-Zdrój to bardzo dobre uzdrowisko, na obszarze którego zwalczane są przede wszystkim schorzenia reumatyczne oraz choroby związane z narządem ruchu. Busko jest zarazem niezwykle istotnym ośrodkiem turystycznym na terenie województwa świętokrzyskiego. Turyści mogą tu zobaczyć m. in. wspaniały Park Zdrojowy i sporo wartościowych domów. Zachwyca także zabytkowy kościół Norbertanek oraz drewniany kościół św. Leonarda. To zabytki, którym na pewno warto się tu uważniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments