Najlepsze smartphony do nagrywania filmów

Najlepsze smartphony do nagrywania filmów

Polecane i promocje

W połowie roku 2020 nikt już się nie zastanawia nad tym, czy smartfon może być świetnym narzędziem do filmowania. W rzeczywistości ilość telefonów ze świetnymi aparatami jest spora i trudno dziś wybrać te najlepsze. Poznaj nasze typy najlepszej smartfonów definiowania w roku 2020.

Apple 11 pro

Debiutujące we wrześniu ubiegłego roku smartfon od Apple po raz kolejny pokazał, że ta marka potrafi ustanawiać standardy. Wyposażony w trzy niezależne kamery smartphone jest niemalże doskonałym narzędziem dla każdego, kto szuka najlepszego telefonu do filmowania. O ile konkurencja może poszczycić się nieco lepszym osiągami technicznymi, większą ilością pikseli czy zoomami optycznymi, telefon Apple sprawia, że filmy wyglądają naturalnie i nie są zbyt cyfrowo nienaturalne. Co ważne, 11 pro zaskakuje również wyjątkowej jakości stabilizacją obrazu. Jeśli dodać do tego możliwość filmowania w 4K przy 60 klatkach na sekundę i slow motion aż do 240 klatek na sekundę, to okazuje się, że konkurencja jest bez szans. Możliwość uzyskania filmowego obrazu dzięki szerokokątnemu obiektywowi sprawia, że jest to obecnie naprawdę najlepszy smartphone do filmowania.

Samsung S 20 Ultra

Pod względem przydatności do kręcenia filmów, koreański producent nie chce pozostawać w tyle. Ten flagowy model może poszczycić się 108MP, co powoli staje się nowym standardem. Od konkurencji odróżnia go możliwość filmowania w rozdzielczości 8K, mającą być nowym filmowym standardem. Ponadto ten smartphone jest wyposażony w 100x cyfrowy zoom o zaskakująco dobrej jakości. Model zdecydowanie godny polecenia poszukującym dobrego aparatu w telefonie.

Huawei P 40 pro

Chiński producent obecnie promuje nowy model, wyposażony w aż 4 kamery. Ten smartphone do filmowania wyróżnia się zastosowaniem podzespołów optycznych od producenta aparatów Leica. Robienie zdjęć i nagrywanie filmów przy jego pomocy to prawdziwa przyjemność. Huawei P40 pro odznacza się świetną jakością obrazu przy niewielkiej ilości światła, dzięki czemu można go z powodzeniem używać w nocy. Warto dodać, że ten model oferuje możliwość nagrywania filmów w 4K także przy pomocy przedniej kamery. Pewnym mankamentem może być brak Androida od Google, firma jednak oferuje swoją wersję Google Play z tysiącami aplikacji.

Jak widać, wybór najlepszego telefonu do kręcenia filmów nie jest łatwy, dlatego warto zorientować się w tym, co oferują poszczególni producenci.

Więcej informacji na: https://e-smartphone.pl/

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments