Kalkulator promili - pij odpowiedzialnie

Kalkulator promili – pij odpowiedzialnie

Polecane i promocje

Temat odpowiedzialnego picia jest poruszany coraz częściej – i słusznie, bo nadmierne spożywanie alkoholu może zasiać w organizmie człowieka prawdziwe spustoszenie. Jak możesz sprawdzić czy nie przesadzasz z ilością alkoholu?

 

Przede wszystkim powinieneś obserwować swoje samopoczucie. Organizm, który jest obciążony nadmierną ilością toksyn znajdujących się w alkoholu wysyła wyraźne sygnały.

 

Częste bóle głowy, obniżony nastrój czy osłabienie mogą być jednymi z pierwszych objawów. W dalszej kolejności mogą pojawić się także bóle wątroby, problemy z pamięcią, a nawet depresja.

 

Alkohol spożywasz sporadycznie i zwykle czujesz się po nim dobrze, ale wolisz dmuchać na zimne? Doskonale to rozumiemy, w końcu zdrowie jest tylko jedno. W odpowiedzialnym piciu pomoże Ci kalkulator promili.

Trzymaj rękę na pulsie

Kalkulator promili to aplikacja, która pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie. Umożliwia ona dokonanie szacunkowego pomiaru poziomu promili znajdującego się w organizmie.

 

Co da Ci pomiar dokonany wirtualnym alkomatem? Przede wszystkim orientacyjny wynik. Dzięki niemu będziesz mógł sprawdzić czy na ostatniej imprezie nie wypiłeś za dużo.

 

Kalkulator promili podaje nie tylko orientacyjny poziom promili na dany moment, ale także maksymalny poziom promili oraz szacowaną godzinę wytrzeźwienia.

 

Oprócz tego dane wyświetlane są na wykresie, na którym możesz śledzić zmiany poziomu promili od momentu spożycia trunku, aż do wytrzeźwienia. Dzięki temu będziesz w stanie ocenić, jak Twój organizm radzi sobie ze spalaniem alkoholu.

Jak korzystać z wirtualnego alkomatu?

Korzystanie z wirtualnego alkomatu jest bardzo proste. Wystarczy, że uzupełnisz kilka podstawowych informacji.

 

Do prawidłowego działania kalkulatora potrzebne są: wzrost, waga, dane dotyczące spożytego trunku (rodzaj, pojemność, godzina spożycia, zawartość procentowa czystego alkoholu). Po ich wpisaniu gotowy wynik od razu pokaże się na ekranie.

 

Sprawdź możliwości wirtualnego alkomatu już dziś i spożywaj alkohol odpowiedzialnie.

https://kalkulatorpromili.pl/

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments