jaki kod kreskowy ma rosja

Baza wiedzy

temat wybrany: jaki kod kreskowy ma rosja

Jaki kod kreskowy ma Rosja?

Kod kreskowy to jednoznaczny identyfikator produktu, który w skrócie zawiera informacje o kraju pochodzenia, producencie oraz numerze seryjnym. Bez niego nie jest możliwe wprowadzenie towaru na rynek. Często zdarza się jednak, że nie wiemy, jaki kod kreskowy ma dany produkt, a tym samym nie wiemy, skąd pochodzi.

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jaki kod kreskowy ma Rosja. Otóż, Rosja posiada swój własny standard kodów kreskowych, którym jest EAN-13. Jest to międzynarodowy standard stosowany na całym świecie.

Kod kreskowy EAN-13 składa się z trzynastu cyfr, z których pierwsze trzy określają kraj pochodzenia produktu, a następne cztery odpowiadają za kod producenta. Ostatnie sześć cyfr to numer seryjny danego produktu.

Jeśli więc mamy produkt pochodzący z Rosji, to jego kod kreskowy zaczyna się od cyfr 460-469. Oznacza to, że jest to produkt pochodzący z Rosji.

Warto wiedzieć, że na rynku istnieją również inne rodzaje kodów kreskowych, takie jak UPC czy Code 128, jednak EAN-13 jest obecnie najbardziej popularnym i uniwersalnym standardem kodów kreskowych na świecie.

Wnioski:

– Rosja posiada swój własny standard kodów kreskowych, którym jest EAN-13.
– Kod kreskowy EAN-13 składa się z trzynastu cyfr, z których pierwsze trzy określają kraj pochodzenia produktu, a następne cztery odpowiadają za kod producenta.
– Jeśli mamy produkt pochodzący z Rosji, to jego kod kreskowy zaczyna się od cyfr 460-469.
– Warto wiedzieć, że na rynku istnieją również inne rodzaje kodów kreskowych, takie jak UPC czy Code 128, jednak EAN-13 jest obecnie najbardziej popularnym i uniwersalnym standardem kodów kreskowych na świecie.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments