Jak zaprojektować własny nadruk na torbie?

Jak zaprojektować własny nadruk na torbie?

Polecane i promocje

Imieniny, urodziny, Mikołajki – to najbardziej popularne okazje, z których wręczamy upominki bliskim sobie osobom. Bardzo często nie wiemy, jaki prezent kupić. Torba z własnym nadrukiem to doskonały pomysł na upominek dla osób, które troszczą się o środowisko naturalne i na zakupy zabierają ze sobą torbę wielokrotnego użytku.

Dlaczego torba z własnym nadrukiem sprawdzi się lepiej od gotowej torby?

Obecnie w sprzedaży można znaleźć mnóstwo toreb na zakupy wielokrotnego użytku. Jeśli zależy nam na tym, aby torba miała indywidualny charakter, zakup gotowego modelu nie jest najlepszym pomysłem. Torba z własnym nadrukiem daje możliwość wybrania motywu, który będzie pasował do charakteru osoby, której taką torbę zamierzamy podarować. Na torbie mogą znaleźć się bardzo różne nadruki. Może to być zarówno ulubiony owoc, warzywo czy ulubiony deser. Miłośnikom psów czy kotów z pewnością przypadnie do gustu torba z portretem tych czworonogów. Na torbie może też znaleźć się zabawny napis lub motyw nawiązujący do świąt Bożego Narodzenia.

Czy torba z własnym nadrukiem jest trwała?

Wiele osób obawia się, że bawełniana torba na zakupy z własnym nadrukiem będzie złej jakości. Niepotrzebnie. Wystarczy postawić na dobrą firmę, aby torba odznaczała się bardzo wysoką jakością. Dobrzy, renomowani wykonawcy wykorzystują wyłącznie torby wykonane z wytrzymałych, starannie wybranych bawełnianych tkanin. Dzięki temu torby nie rozciągną się nawet wtedy, gdy każdego dnia przynosić w niej będziemy duże zakupy. Na pogorszenie kondycji toreb nie wpływa nawet częste pranie, które w przypadku toreb używanych do noszenia zakupów musi mieć odbywać się regularnie. Torby z własnym nadrukiem bardzo długo zachowują swoje walory użytkowe i wizualne nie tylko dzięki temu, że są wykonane z wysokogatunkowych bawełnianych tkanin. To zasługa także nowoczesnych technologii wykorzystanych do wykonania nadruków.

Dla kogo torba z własnym nadrukiem jest odpowiednia?

Torbę z własnym nadrukiem możemy kupić dla siebie, ale możemy nią też obdarować kogoś bliskiego. Na pewno torba z własnym nadrukiem sprawi radość osobie, która stara się coś zrobić dla środowiska przyrodniczego i rezygnuje z używania foliowych, jednorazowych toreb na zakupy. To także świetny pomysł na upominek dla osoby, o której wiemy, że jest oszczędna. Już od dłuższego czasu za korzystanie z jednorazowych reklamówek trzeba zapłacić. Taka torba kosztuje wprawdzie tylko kilka groszy, ale w ciągu roku uzbiera się spora kwota. Torbę z nadrukiem z powodzeniem możemy podarować każdej osobie codziennie robiącej zakupy. Może to być zarówno babcia, mama, jak i koleżanka z pracy.

Torba z własnym nadrukiem może być niebanalnym upominkiem dla osoby, która podążając za trendami rezygnuje z używania foliowych reklamówek, za które zresztą trzeba zapłacić. Taką torbę możemy też kupić dla siebie, jeśli dobro środowiska przyrodniczego jest dla nas istotne. Torba od dobrego wykonawcy to gwarancja wytrzymałości i trwałości nadruku. Do tego torbę można kupić w bardzo przystępnej cenie.

Artykuł powstał we współpracy z firmą megakoszulki.pl
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments