Jak długą gwarancję daje producent Hyundai?

Jak długą gwarancję daje producent Hyundai?

Warto przeczytać

Współczesne samochody Hyundai produkowane są w taki sposób, żeby ułatwiały kierowcom jazdę oraz wspomagały dbanie o pojazd. Zadaniami wprowadzonej nowoczesności do samochodów jest zastępowanie użytkowników w wielu zadaniach, a także ostrzeganie przed problemem, jaki się w danej chwili pojawił. Jednak wszystko to elektronika, która w każdej chwili, może ulec awarii lub wystąpi uszkodzenie części samochodowych, dlatego Hyundai zapewnia swoim Klientom długi czas gwarancji do nowych samochodów.

Przedłużenie gwarancji przez Hyundai

Samochody Hyundai, których gwarancja kończyła w okresie 01.03 – 31.05 2020 roku, została przedłużona dla wszystkich samochodów, które kupione były u Autoryzowanych Dealerów Hyundai w Polsce. Przedłużenie gwarancji odbyło się w ramach programu zwanego Hyundai CARE. Program obejmuje ponad milion samochodów kwalifikujących się do wydłużenia gwarancji.

Trzeba pamiętać o tym, że aby gwarancja naszego samochodu Hyundai mogła zostać przedłużona, trzeba spełniać odpowiednie warunki.

Marka samochodowa Hyundai stworzyła program w celu pomocy i wparcia swoich Klientów. Hyundai CARE to program dający wsparcie Klientom marki, którzy mają problemy przez pandemie i ograniczenia w niej stosowane. Dzięki programowi Klienci mają pewność, że nadal będą mogli skorzystać z serwisu i gwarancji pomimo nagle wprowadzonych ograniczeń.

Dlaczego wybiera się nowoczesne samochody?

Znaczna ilość osób na pewno zastanawia się, po co decydować na nowoczesny samochód, skoro można spotkać wiele awarii z powodu elektroniki. Odpowiedzią są nie tylko coraz nowsze wprowadzane funkcje z każdą kolejną generacją, np. obniżenie spalania, ale przede wszystkim gwarancja, jaka obejmuje wspomniane samochody.

Prawie każdy z nas na co dzień przemieszcza się samochodem, więc zazwyczaj chcemy, żeby służyło nam jak najdłużej i jak najlepiej. Ponadto obecnie wybiera się często samochody, które będą nam „pomagać” i przypominać o potrzebach samochodu. Dlatego kierowcy coraz częściej decydują się na nowoczesne samochody, ponieważ te zapewniają długi czas gwarancji.

Hyundai i 5 lat gwarancji

Hyundai dzięki przedłużeniu zapewnia aż 5 lat gwarancji nieograniczonego przebiegu. Kupienie nowego samochodu Hyundai oznacza otrzymanie pakietu gwarancyjnego. Celem takiego pakietu jest ochrona kierowcy przed nieprzewidzianym wydatkiem.

5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów zapewnia brak dodatkowych opłat, jest dostępna w standardzie oraz dotyczy wszystkich samochodów marki Hyundai.

Jest to możliwość, która gwarantuje klientom 5 lat kontroli stanu technicznego bezpłatnie, 5 lat gwarancji na lakier, perforację, Assistance oraz na akcesoria i części.

Marka Hyundai zapewnia 2-letną gwarancję na oryginalne zamienne części, a na oryginalne akcesoria – 3 lata. Ponadto do gwarancji zostało dodane 12 lat ochrony perforacji nadwozia. Ochrona także nie jest ograniczona limitem kilometrów.

Dodatkowo kierowcy mają możliwość na skorzystanie z 8-letniej gwarancji na akumulator wysokiego napięcia.

Posiadanie długiego okresu gwarancji daje poczucie spokoju w korzystaniu z nowego samochodu. W razie jakichkolwiek uszkodzeń lub awarii gwarancja pozwala na uniknięcie kosztów naprawy, które zazwyczaj są bardzo wysokie.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z autoryzowanym dealerem Mitsubishi i Hyundai AutoCentrumLis.pl
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments