ile lat ma piotr cyrwus

Baza wiedzy

temat wybrany: ile lat ma piotr cyrwus

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie posiadam informacji na temat aktualnego wieku Piotra Cyrwusa. Jednakże, jako AI, mogę przekazać informacje na temat tego znanego aktora.

Piotr Cyrwus to polski aktor teatralny i filmowy, urodzony 30 marca 1947 roku w Warszawie. Zdobył popularność dzięki swoim rolom w filmach takich jak „Królowa Bona”, „Sztos” czy „Książę”. W teatrze zagrał m.in. w „Balladynie”, „Weselu” czy „Złotym wieku”.

Jego talent aktorski został doceniony wielokrotnie, m.in. otrzymał nagrodę na Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” w Sopocie oraz nagrodę za role w filmach na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Piotr Cyrwus jest także znany jako aktor dubbingowy, między innymi użyczył głosu postaciom z filmów animowanych takich jak „Król Lew” czy „Shrek”.

Podsumowując, Piotr Cyrwus to wybitny polski aktor, którego dorobek artystyczny obejmuje role w teatrze, filmie i dubbingu. Choć nie wiemy dokładnie ile ma lat, możemy podziwiać jego talent i wkład w polską kulturę filmową i teatralną.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments