Baza do hybrydy - właściwości i zastosowanie

Baza do hybrydy – właściwości i zastosowanie

Warto przeczytać

Jednym z podstawowych produktów, których obecność jest niezbędna przy wykonywaniu manicure hybrydowego, jest baza, która posiada o wiele więcej właściwości, niż mogłoby się wydawać. Do jednych z nich należy wzmocnienie i przygotowanie paznokci pod daną stylizację. Warto jednak wiedzieć, że obecnie aza do hybrydyb stosowana jest nie tylko jako fundament pod lakier, żel czy też pod innego rodzaju produkty. Specjalne rodzaje baz dostępne aktualnie na rynku potrafią nadbudować, a nawet przedłużyć płytkę paznokcia do 1 cm! W dalszej części artykułu dowiesz się nieco więcej o właściwościach i zastosowaniach bazy, które być może okażą się dla Ciebie absolutną nowością. 

Czym jest baza hybrydowa?

Baza hybrydowa to produkt o specjalnie opracowanej formule, zawierający w składzie witaminy, proteiny i minerały. Ma ona za zadanie wzmocnić, odżywić i zregenerować paznokcie przed stworzeniem stylizacji hybrydowej. Baza wyrównuje powierzchnię płytki, wypełniając ewentualne ubytki i nierówności. W ten sposób powstaje gładka i lśniąca tafla, na którą możesz aplikować pozostałe produkty, takie jak lakier oraz top. Dlaczego obecność bazy jest obowiązkowa w manicure hybrydowym? Przygotowuje ona paznokcie do dalszej stylizacji, chroniąc je przed uszkodzeniami, a jednocześnie zwiększa przyczepność płytki. Dzięki temu pozostałe produkty mogą połączyć się w spójną całość, tworząc przepiękny efekt końcowy. Baza gwarantuje trwały efekt nawet do 3 tygodni. Szeroki wybór baz o różnych właściwościach znajdziesz zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i internetowych. Pamiętaj jednak, aby sięgać po produkty od sprawdzonych i renomowanych marek. Takie też dostępne są w ofercie hurtowni La Diosa. Odwiedź stronę internetową ladiosa.pl i przekonaj się osobiście!

Przedłużanie paznokci bazą – czy to możliwe?

Ogromnym zaskoczeniem wielu kobiet jest fakt, iż baza do paznokci potrafi nie tylko wzmocnić i odżywić, ale również przedłużyć paznokcie nawet do 1 cm. Jak to możliwe? Na rynku istnieje wiele rodzajów baz hybrydowych, do których należą m.in. bazy klasyczne, bazy proteinowe, bazy mineralne oraz bazy budujące/żelowe. Ostatnia grupa wyróżnia się specjalnie opracowaną formułą o większej gęstości, umożliwiającej nadbudowanie oraz przedłużenie paznokcia bez konieczności sięgania po standardowy żel. Bazy budujące są o wiele prostsze w użyciu od żeli, czy akrylożeli, ponieważ nie wymagają specjalnych umiejętności, nakładania wielu warstw, czy też dodatkowych produktów. Wystarczy, że na opracowaną płytkę założysz odpowiedni szablon, a następnie zaaplikujesz dwie cienkie warstwy bazy w odcieniu mlecznym lub pudrowego różu, pamiętając o utwardzeniu każdej z nich i o stworzeniu krzywej C. Następnie możesz przemyć paznokcie cleanerem i przejść do dalszej stylizacji lub pozostawić paznokcie takie, jakie są. Gwarantujemy, że ten sposób przedłużania okaże się dla Ciebie o wiele przyjemniejszy!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments